LAKMAR

Obróbka blach

Obróbka blach – Warszawa i okolice

obróbka blach warszawaSzukasz firmy, której powierzysz obróbkę blach w Warszawie? Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami! Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów, którzy z pasją zajmują się obróbką różnych rodzajów metali z wykorzystaniem kilku najpopularniejszych obecnie metod. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – bez względu na branżę, w jakiej działają. Zachęcamy do zlecenia nam obróbki blach, jeśli chcesz, aby usługa została wykonana szybko i w dobrej cenie z zachowaniem najwyższej jakości.

Do obróbki blach wykorzystujemy nowoczesne maszyny i technologie. Dzięki temu możemy zapewnić precyzję i szybkość w realizacji zleceń, przy jednoczesnym zachowaniu standardów, z jakich słyniemy w całym województwie. Mamy klientów ze stolicy oraz z okolic, a wielu z nich współpracuje z nami regularnie od lat.

Jakie metody obróbki blach oferujemy?

Oferujemy szeroki zakres usług obróbki blach, w tym cięcie, gięcie, walcowanie, toczenie, frezowanie, a także spawanie. Nasza oferta obejmuje także powierzchniową obróbkę blach, taką jak malowanie, malowanie proszkowe i ocynkowanie. Dzięki temu, że posiadamy wiele maszyn i narzędzi do obróbki, jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia o różnych stopniach trudności. Dysponujemy też własną lakiernią, dlatego jesteśmy całkowicie niezależni w naszych działaniach, co oznacza dla klienta wygodę, oszczędność czasu i pieniędzy.

Zajmujemy się także produkcją elementów stalowych na zamówienie. Nasza firma oferuje projektowanie i wytwarzanie wyrobów według specyfikacji klienta.

Oprócz standardowej obróbki blach, oferujemy także usługi z zakresu obróbki precyzyjnej, co umożliwia nam tworzenie elementów o bardzo wysokiej dokładności. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia związane z produkcją elementów do maszyn i urządzeń, czy też dla branży medycznej. Koniecznie zapytaj o szczegóły – przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę wraz z wyceną, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji o współpracy z Lakmar.

Współpracuj z nami przy obróbce blach

Współpracujemy z klientami od początku projektu, aż do finalizacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć produkty dokładnie takie, jakich od nas oczekujesz. Merytoryczne doradztwo, miła i fachowa obsługa, a także przejrzysta komunikacja to nasze największe atuty doceniane przez klientów.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na Twoje potrzeby. Zapraszamy do udanej współpracy, satysfakcjonującej dla każdej ze stron.

Zajmujemy się również między innymi gięciem blachy i cięciem laserowym.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu