LAKMAR

Regały Sklepowe Metalowe

W naszej ofercie znajdą Państwa regały sklepowe metalowe, przeznaczone do zastosowania w różnych obiektach o profilu komercyjnym, a także magazynach, zakładach pracy. Wyposażamy w nie kontrahentów z całej Polski, którym dostarczamy gotowe systemy do składowania, organizowania i eksponowania asortymentu. Każdy regał sklepowy w naszej ofercie został wykonany z materiałów o wysokim poziomie odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz procesy korozji. Dzięki temu mogą być stosowane w różnych obiektach i warunkach środowiskowych oraz do ekspozycji różnego typu asortymentu.

Indywidualne rozwiązania

Jesteśmy specjalistami w dostarczaniu regałów sklepowych, które są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Bez względu na rozmiar sklepu, branżę, preferencje estetyczne, funkcjonalność i konfigurację.

Terminowość i profesjonalizm

Cenimy Twój czas i dlatego dokładamy wszelkich starań, aby realizować zamówienia terminowo. Działamy profesjonalnie, zapewniając Ci wysoką jakość obsługi i pełne zadowolenie z naszych usług.

Projektowanie i doradztwo

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania dla Twojego sklepu, zaprojektujemy efektywną konfigurację regałów, dostarczymy szczegółowe plany i udzielimy porad dotyczących ekspozycji produktów.

Najwyższa jakość

Nasze metalowe regały sklepowe są wykonane z solidnych materiałów, zapewniając trwałość i niezawodność przez wiele lat. Dbamy o najmniejsze detale, aby zapewnić nie tylko funkcjonalność, ale także estetyczny wygląd regałów.

Konkurencyjne ceny

Oferujemy konkurencyjne ceny, które są uczciwe i adekwatne do jakości naszych regałów sklepowych. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta będzie korzystna dla Twojego biznesu.

Satysfakcja klienta

Priorytetem dla naszej firmy jest satysfakcja klienta. Dążymy do tego, abyś był w pełni zadowolony z naszych produktów i usług. Jesteśmy gotowi podjąć wszelkie działania, aby spełnić Twoje oczekiwania i zbudować trwałe partnerstwo.

Wytrzymały i żywotny – regał sklepowy metalowy 

Wybierając naszą firmę otrzymują Państwo nie tylko metalowe regały sklepowe najwyższej jakości, ale także partnera, któremu zależy na sukcesie Państwa biznesu. Korzystając z naszych regałów sklepowych metalowych zyskują Państwo kompletne wyposażenie do organizacji przestrzeni w sklepie, która będzie nie tylko ergonomiczna i praktyczna, ale również estetycznie zaaranżowana. Z pewnością docenią ten fakt Klienci Państwa sklepu. 

Metalowe regały sklepowe składają się z solidnych słupów nośnych, wykonanych z profili zamkniętych. W profilach obecna jest perforacja na której zawieszane są plecy regału, półki i inne akcesoria. Dzięki zastosowaniu perforacji na nogach, wysokość zawieszenia półki może być regulowana co 50 mm. Kolejnymi elementami regałów są półki i tyły wykonane z blachy zimnowalcowanej. Wsporniki półek wykonujemy ze specjalnej blachy gorącowalcowanej, gwarantującej największą wytrzymałość przez długi czas użytkowania. 

Dokładamy starań, by nasze regały sklepowe metalowe nadawały się do rozmaitych zastosowań we wszelkich sklepach detalicznych. Dlatego obecne w nich półki posiadają możliwość ustawienia poziomo lub pod kątem. Ponadto regały mogą być wyposażone w dodatkowe akcesoria, takie jak: listwy cenowe, zawieszki, ograniczniki, przegrody, uchwyty, kosze, zwieńczenia.

Regał sklepowy metalowy dopasowany do Państwa potrzeb

Regały wykonujemy w zróżnicowanych rozmiarach – istnieje możliwość dobrania produktu o wysokości, szerokości i głębokości najlepiej odpowiadających indywidualnym wymaganiom naszych Klientów. Oferujemy także możliwość pomalowania regałów według palety kolorów RAL. Dzięki temu będą doskonale wpasowane w dotychczas stosowane umeblowanie sklepu i jego aranżację. 

Zależy nam na zadowoleniu z obustronnej współpracy, dlatego wszystkim Klientom decydującym się na jej nawiązanie oferujemy przejrzyste zasady, konkurencyjne stawki cenowe oraz natychmiastową dostępność naszego asortymentu. Nasi pracownicy są gotowi przyjąć Państwa zlecenie oraz zaproponować najlepiej dopasowane do niego rozwiązanie. 

Regały metalowe sklepowe – Warszawa

Do przechowywania, magazynowania i eksponowania produktów polecamy Ci regały metalowe sklepowe. W Warszawie z tych rozwiązań korzysta wiele punktów handlowych i usługowych. Nasi klienci mają możliwość zamówienia ich na konkretny wymiar, dzięki czemu dopasowujemy konstrukcje do konkretnych wnętrz na wysokość, głębokość czy szerokość.

Polecamy przy tym regały metalowe sklepowe modułowe, czyli takie, które można samodzielnie złożyć z kilku elementów. W ten sposób wykorzystasz potencjał swojej przestrzeni i uczynisz ją lepiej zorganizowaną. Mamy możliwość wykonania dla Ciebie zarówno standardowych regałów, jak i takich, które są nietypowe, wielkogabarytowe lub skomplikowane.

Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i zaproponujemy Ci solidne, estetyczne regały metalowe sklepowe (i nie tylko).

Jako producent regałów magazynowych oferujemy również regały magazynowe paletowe oraz regały półkowe magazynowe.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu