LAKMAR

O firmie

Firma LAKMAR Sp. z o.o.  to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem oraz polskim kapitałem. Firma rozpoczęła działalność w zakresie lakierowania proszkowego w 2006 roku w Babicach Nowych. Od 2008 roku firma LAKMAR zajmuje się produkcją regałów sklepowych. Dynamiczny rozwój w kolejnych latach umożliwił zwiększenie potencjału firmy zarówno w sferze świadczonych usług jak i własnej produkcji regałów sklepowych. Szeroka gama urządzeń i maszyn, ich wysoka jakość i zaawansowanie technologiczne oraz wykwalifikowana kadra pracownicza pozwala na kompleksową obsługę naszych klientów.
Firma LAKMAR Sp. z o.o.  specjalizuje się w lakierowaniu proszkowym elementów aluminiowych, stalowych i ocynkowanych a także produkuje metalowe regały sklepowe oraz  świadczy usługi z zakresu laserowego cięcia blach, gięcia blach, zgrzewania i spawania stali, obróbki strumieniowo ściernej stali.

Ogromne doświadczenie oraz wysokiej klasy park maszynowy pozwala nam spełnić oczekiwania naszych klientów. Krótkie terminy wykonania usługi, wysoka jakość i konkurencyjna cena to nasze największe atuty.

LAKMAR

Nasze standardy

Maksymalne wymiary lakierowanych elementów

W lakierni do polimeryzacji lakieru używana jest komora o wymiarach: 7,2m x 2,3m x 1,35m (L x H x G)

Zlecenia

Przyjmowanie zleceń w dni robocze w godzinach od 8:00 – 17:00.
Oferujemy szerokie możliwości w doborze kolorów według palety RAL. Gwarantujemy wysoką jakość stosowanych powłok, a nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe.

Terminy wykonania

Czas realizacji usługi/zamówienia ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta. Zapewniamy terminowość wykonania zleceń oraz możliwość wykonania usługi w ekspresie.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu