LAKMAR

Regały Magazynowe - półkowe

Oferujemy regały półkowe magazynowe, dedykowane do wykorzystania w magazynach wielobranżowych oraz specjalistycznych. Są to ergonomiczne systemy regałów magazynowych, pozwalające na swobodną regulację ich ustawienia oraz dopasowanie do bieżących potrzeb oraz dostępnej przestrzeni. Nadają się do składania towarów o różnych gabarytach, ciężarze i sposobie zapakowania. 

Zależy nam by nasze systemy regałów półkowych magazynowych nadawały się do użytkowania przez długi okres czasu, tworząc bezpieczną i stabilną przestrzeń do składowania towarów. Dlatego wykonujemy je wyłącznie przy użyciu stali odpornej na odkształcenia oraz rozwój procesów korozji. Regały półkowe magazynowe mogą być stosowane w miejscach szczególnie wymagających oraz do składowania cieczy i substancji. Nawet długotrwała ekspozycja na podwyższoną wilgoć nie osłabi konstrukcji regałów. 

Uniwersalne i specjalistyczne – regały półkowe magazynowe 

 

Od wielu lat specjalizujemy się w branży magazynowej oraz jej wyposażeniu, śledząc wszelkie nowinki technologiczne oraz najnowocześniejsze rozwiązania. Z powodzeniem aplikujemy je w naszym sklepie, udostępniając regały półkowe magazynowe o uniwersalnym zastosowaniu. Składają się ze specjalnie perforowanych i profilowanych ram oraz półek na których ustawia się towary. 

Regały wykonywane są w zróżnicowanych rozmiarach – istnieje możliwość dobrania produktu o wysokości, szerokości, głębokości i nośności najlepiej odpowiadających konkretnym wymaganiom klienta. Z łatwością dobierzemy zestaw regałów półkowych magazynowych pozwalających na maksymalnie wydajne i ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni w Państwa magazynie. 

Regał półkowy magazynowy w naszej ofercie

 

Istnieje wiele typów regałów półkowych magazynowych, które można zastosować w magazynie: regały skręcane, regały wtykowe, regały archiwalne, regały półkowe wielopoziomowe z antresolami. W naszym sklepie doskonale znamy specyfikę tych rozwiązań, które z powodzeniem aplikujemy w magazynach naszych Kontrahentów, w zależności od sposobu ich funkcjonowania. Oferujemy pod tym względem kompleksową pomoc oraz fachowe wsparcie. Chętnie pomożemy wybrać system regałów półkowych magazynowych odpowiadających na potrzeby danego zakładu pracy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do składania zamówień. Jesteśmy otwarci na współpracę z przedsiębiorcami z całej Polski, którym udostępniamy najlepszej jakości, wytrzymałe i ergonomiczne regały półkowe magazynowe, w najbardziej konkurencyjnych cenach. 

Jako producent regałów magazynowych oferujemy również regały sklepowe metalowe oraz regały magazynowe paletowe.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu