LAKMAR

Lakiernia proszkowa

Lakiernia proszkowa w Warszawie – Malowanie proszkowe

lakierowanie proszkowePodążając za rynkowymi zmianami i oczekiwaniami naszych klientów, w Lakmar uruchomiliśmy usługę malowania proszkowego. W Warszawie coraz więcej firm potrzebuje nienagannie wykonanych detali, a taką jakość oferuje wyłącznie ta technologia.

Od 2006 roku posiadamy własną lakiernię proszkową pod Warszawą, w Babicach Nowych. Na jej wyposażeniu znajduje się m.in. komora do polimeryzacji lakieru oraz centrum chemiczne umożliwiające kompleksową obróbkę powierzchni aluminiowych, stalowych i ocynkowanych. W komorze do obróbki strumieniowo-ściernej, która odpowiada krajowym standardom w technologii lakierowania proszkowego prowadzone są inne prace przygotowawcze. Realizujemy od początku do końca każdy etap lakierowania proszkowego, dlatego mamy nad nim całkowitą kontrolę i czuwamy nad prawidłowym przebiegiem prac.

Zleć nam lakierowanie proszkowe – Warszawa

Podejmujemy się lakierowania proszkowego z zachowaniem najlepszych standardów jakości oraz bezpieczeństwa. Nasza oferta jest skierowana do przedsiębiorców potrzebujących stałego podwykonawcy i dostawcy elementów malowanych tą metodą. Możemy też zrealizować pojedyncze zlecenia i dostarczyć gotowe elementy.

Z uwagi na to, jakim zapleczem dysponujemy, obróbce poddawane są detale w rozmiarach odpowiadających możliwościom pieca, czyli: wysokość 2,40 m, długość 7,20 m, szerokość 1,35 m.

Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z opcji malowania proszkowego, spieszymy rozwiać Twoje wątpliwości. Po pierwsze to technologia przyszłości, która już teraz cieszy się dużym zaufaniem oraz sympatią naszych klientów. Trudno uzyskać tak dobre efekty w inny sposób – warstwa farby, która pokrywa elementy jest niezwykle mocna, pełni funkcje ochronne i poprawia estetykę. Jest wytrzymała przez długi czas, dzięki czemu elementy nią pokryte zachowują swój design oraz właściwości.

Współpraca przy malowaniu proszkowym

Zapraszamy do skorzystania z naszej profesjonalnej lakierni proszkowej, która oferuje wysokiej jakości usługi malowania proszkowego na różnych powierzchniach metalowych. Współpraca z nami to doskonałe rozwiązanie dla firm i klientów indywidualnych, którzy oczekują trwałego i estetycznego wykończenia elementów metalowych. Zajmujemy się tym kompleksowo, a prace obejmują zarówno przygotowanie powierzchni do malowania, jak i nanoszenie proszku oraz końcowe utwardzanie w piecu.

Złóż zamówienie w malarni proszkowej w Warszawie

Szukasz profesjonalnej malarni proszkowej w Warszawie, która zagwarantuje perfekcyjne wykończenie Twoich produktów? Zapraszamy do skorzystania z usług naszej lakierni proszkowej, gdzie jakość i precyzja są priorytetem!

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie oraz wysokiej jakości materiały, aby zapewnić trwałe i estetyczne wykończenie Twoich przedmiotów. Bez względu na rodzaj materiału czy kształt, możesz być pewien, że nasze lakierowanie proszkowe spełni wszystkie oczekiwania.

Współpraca z naszą lakiernią proszkową obejmuje kilka etapów. W pierwszym przygotowujemy powierzone nam powierzchnie, tj. czyścimy je i odtłuszczamy, ale zapewnić farbom odpowiednią przyczepność. Potem wybieramy kolor z bogatej palety, a następnie realizujemy Twoje zamówienie na malowanie proszkowe. 

Maksymalne wymiary lakierowanych elementów

W lakierni do polimeryzacji lakieru używana jest komora o wymiarach: 7,2m x 2,3m x 1,35m (L x H x G)

Jako producent regałów metalowych zachęcamy do skorzystania z naszej oferty nie tylko na malowanie proszkowe, ale również między innymi na laserowe cięcie blach czy gięcie blachy.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu