LAKMAR

Regały Magazynowe - paletowe

Naszym Klientom oferujemy regały magazynowe paletowe, idealne do przechowywania przedmiotów i przesyłek paletowanych. Pozwalają na ich bezpieczne i ergonomiczne składowanie, łatwy dostęp oraz możliwość szybkiego załadunku i rozładunku. Z powodzeniem zaopatrujemy przedsiębiorców z terenu całej Polski w najbardziej wytrzymałe i wydajne systemy regałów magazynowych paletowych, do przechowywania asortymentu o różnej wadze, gabarytach i sposobie zapakowania.

Wytrzymałe i ergonomiczne – regały magazynowe paletowe

 

Oferowane w naszym sklepie regały magazynowe paletowe składają się ze specjalnie perforowanych i profilowanych ram oraz belek poprzecznych, czyli tzw. „trawersów”, na których ustawia się towary. Regały wykonywane są w zróżnicowanych rozmiarach – istnieje możliwość dobrania produktu o wysokości, szerokości, głębokości i nośności najlepiej odpowiadających indywidualnym wymaganiom klienta. 

Oferujemy różne typy regałów paletowych, które można zastosować w magazynach o różnym profilu i odmienny sposobie funkcjonowania. Znajdują się wśród nich: regały standardowe, regały wjezdne, regały przesuwne, regały przepływowe, regały push-back. Z pewnością każdy przedsiębiorca pragnący wyposażyć swój zakład pracy znajdzie w naszej ofercie regał magazynowy paletowy odpowiadający jego konkretnym potrzebom. 

Nasza oferta: najlepszej jakości regały magazynowe paletowe 

 

Regały magazynowe paletowe to najlepsze rozwiązanie w przypadku magazynów, w których składuje się produkty na paletach, w kartonach lub innych opakowaniach zbiorczych. Regały te zazwyczaj obsługiwane są manualnie przez pracowników danej placówki. Regulacja ich ustawienia jest bardzo prosta, podobnie jak składowanie i rozładowanie palet znajdujących się na regale. Gwarantujemy, że ich wybór okaże się trafiony, a regały staną się ergonomicznych i praktycznym elementem wyposażenia w Państwa magazynie. 

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców różnych branż, którzy pragną dysponować wyposażeniem magazynowym najwyżej klasy. Oferujemy im solidnie wykonane, odporne na obciążenia i rozwój korozji regały magazynowe paletowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do składania zamówień na elementy wyposażenia magazynowego. Chętnie pomożemy dobrać najlepiej dopasowany zestaw regałów magazynowych paletowych względem potrzeb konkretnej placówki. Gwarantujemy przy tym konkurencyjne stawki cenowe oraz natychmiastową dostępność całego naszego asortymentu. 

Jako producent regałów magazynowych oferujemy również regały sklepowe metalowe oraz regały półkowe magazynowe.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu