» PRODUKTY

» Ścianki siatkowe do pomieszczeń przemysłowych i magazynowych.      W ramach naszej oferty znajdziecie państwo ścianki siatkowe firmy Axellent:


SAFESTORE

Optymalne rozwiązanie pod względem bezpieczeństwa iestetyki. Ułatwia pracę w magazynie.

SAFESTORE

Optymalne rozwiązanie pod względem bezpieczeństwa iestetyki. Ułatwia pracę w magazynie.

FLEXISTORE

Ścianka działowa do pomieszczeń przemysłowych i magazynowych. Flexistore daje niemalże nieograniczone możliwości łączenia i zastosowania.

SHELFSTORE

Praktyczne i bardzo stabilne półki pokryte siatką metalową, odpowiednie do magazynowania towarów na paletach lub bez.

» Zabezpieczenia maszyn:

Specjalne ścianki siatkowestanowią idealne zabezpieczenie dostępu do urządzeń i miejsc niebezpiecznych.


FLEXIGUARD

Nosisz się z zamiarem modernizacji, wprowadzenia zmian lub rozbudowy? Chcesz to uczynić w sposób elastyczny, bezpieczny i rentowny? Zastosuj FlexiGuard - zabezpieczenie maszyn dające prawie nieograniczone możliwości, zarówno pod względem łączenia, jak i stosowania.

MASTERGUARD

Zabezpieczenie maszyn, które stanowi całkiem osobną klasę pod względemrozwiązań szczegółowych, bezpieczeństwa i wzornictwa. Drobna siatka zwiększa stopień bezpieczeństwa i pozwala zaoszczędzić cenną powierzchnię, ponieważ bezpieczna odległość może zostać zminimalizowana. Zabezpieczenie MasterGuard odpowiada normom UE zarówno obecnie, jak i na przyszłość.

EASYGUARD

Jak sama nazwa wskazuje, EasyGuard to zabezpieczenie proste, wygodne i w pełni wystarczające. Konstrukcja została tak zaprojektowana, aby montaż był jak najprostszy.

Przykładowe fotografie:
Copyright © 2009 Lakmar Sp. z o.o.
ul. Ogrodnicza 25
05-082 Babice Nowe
tel: (22) 752 93 97