» O firmie

      Firma Lakmar rozpoczęła działalność w zakresie lakierowania proszkowego ze względu na wymogi swoich klientów. Dynamiczny rozwój umożliwił uruchomienie lakierni w Babicach Nowych w 2006 roku. Lakiernia posiada komorę do polimeryzacji lakieru, centrum chemiczne umożliwiające kompleksową obróbkę powierzchni aluminiowych, stalowych i ocynkowanych oraz komorę do obróbki strumieniowo ściernej, które odpowiadają krajowym standardom w technologii lakierowania proszkowego.

      Firma Lakmar specjalizuje się w lakierowaniu proszkowym elementów aluminiowych, stalowych i ocynkowanych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na perfekcyjne dostosowanie się do warunków panujących na rynku. Krótkie terminy wykonania usługi, wysoka jakość i konkurencyjna cena to nasze największe atuty.

» Maksymalne wymiary lakierowanych elementÓw

      W lakierni do polimeryzacji lakieru używana jest komora o wymiarach: 5m x 2,6m x 1,4m (L x H x G)

» Polityka cenowa

      Wartość wykonywanych usług określana jest w zależności od rodzaju i ilości dostarczonego materiału. W razie jakichkolwiek zapytań nasi pracownicy dokonają profesjonalnej wyceny i doradzą najlepszą technologię.

» Zlecenia

      Przyjmowanie zleceń w dni robocze w godzinach od 8:00 - 16:00.
Oferujemy szerokie możliwości w doborze kolorówwedług palety RAL. Gwarantujemy wysoką jakość stosowanych powłok, a nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe.

» Terminy wykonania

      Czas wykonania usługi wynosi do trzech dni roboczych. Zapewniamy terminowość wykonania zleceń oraz możliwość wykonania usługi w ekspresie.

» Transport

      Firma dysponuje własnym transportem.

Copyright © 2009 Lakmar Sp. z o.o.
ul. Ogrodnicza 25
05-082 Babice Nowe
tel: (22) 752 93 97